2

200% racji !!!! Sprzedać go jak najszybciej!!

0

@xavi890 Lepiej ???? Będzie +20 w Barcelonie! Pomyśl nad tym????

3

Zapomniałeś o naszym Sergio i jego ojcu który też grał w Barcie. Sergio przerósł ojca przynajmniej o głowę.

0

nie ma miejsca na bojsku dla niego!

0

100% racji!!!

0

do admina! jak mozecie pisac takie glupoty!! robicie wszystko aby nie wchodzic na wasza strone bo zwyczajnie bzdury piszecie. dzieki!!!

0

jestem w bułgarii moze ktos wie na jakim kanale znajde mecz w telewizji?

0

orłowski to najlepszy komentator ligi hiszpańskiej!!!! to że nie kibicuje BARCIE niczego nie zmienia. pyrzo i inni kazdy może mieć swoje zdanie. Visca

0

sorki. jak wam sie nie podoba to napiszcie swoja ekipe "znawcy"

0

jak wam sie nie poidoba to napiszcie swoja

0

no to po Bojanie! i jednym i drugim!

0

sam chciał.

Gwiazdor był i wyląduje w trzeciej lidze.

Ale jeszcze o nim usłyszymy...

0

było SUPER!

Ale powiedzmy sobie szczerze:

Gdyby musieli wygrać to by wygrali!

Przeciesz to co zrobił Gudi i Bojan w drugiej połowie to mistrzostwo świata! Moja Mama by strzeliła!

Atmosfera świetna!

0

niech dadzą 20 mln a jemu tyg. 80000

I będzie ok. powodzenia!

0

oby wszystko się udało!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?